تاسیسات ساختمان از جمله اقدامات بسیار مهم جهت کاربردی کردن هر نوع سازه ای است که در آن مجموعه ای از اجزای حیاتی و اصلی از قبیل تجهیزات مکانیکی و الکتریکی نصب میشوند. این اقدامات در مرحله سفت کاری و نازک کاری ساختمان اجرا میشود و شامل لوله کشی آب و فاضلاب، نصب سیستم های سرمایشی و گرمایشی، سیم کشی و موارد مشابه است. دکاموند؛ مجری تاسیسات ساختمان، در ادامه اطلاعات جامعی درباره انواع تاسیسات، قیمت و هر آنچه که باید درباره آن بدانید ارائه خواهد داد.

لوله بازکنی پردیس 

لوله بازکنی۲۴ ساعته پردیس

در صورت گرفتگی لوله فاظلاب ساختمان خود نگران پیدا کردن خدمات لوله بازکنی درپردیس نباشید مادر تیم دکتر لوله  سریعا ماهرترین وبا تجربه ترین سرویس کارلوله بازکن درپردیس به محل شما اعزام میکنیم. سرویس کار اعزامی ما در کوتاه ترین زمان گرفتگی لوله را برطرف میکند

لوله بازکن ما ازلحظه تماس شما.۲۰دقیقه ای به محل تان میرسد

لوله بازکنی پردیس  یکی ازضروری ترن خدماتی است که در هرخانه مورد نیازاست وهر ساعت از شبانه روز میتوانید باشماره ۰۹۱۰۱۳۷۳۱۶۲۳تماس بگیرید ودخواست لوله بازکن بدهید

فنرزنی پردیس 

فنر در چند نوع متفاوت وجود دارد که برای بازکردن لوله فاظلاب استفاده میشود (فنر معمولی.فنر فولادی. فنر الماسی .فنر سرمته )فنر معولی برای گرفتگی های جزئی  مورد استفاده قرار میگیرد

هر کس باتوجه به تجربه .دانش ومهارت خود می توانید ازیک این ابزارها استفاده کنید .لوله بازکنی دستی وبرق

فنر زدن چاه تضمینی ترین روش های رفع گرفتگی فاظلاب است .اگر گرفتگی سخت وشدید باشد ونتوان با روش های ساده همچون تلمبه دستی آن را رفع کرد .فنرزنی فاظلاب  میتواند بهترین گزینه برای شما باشد

نصب توالت فرنگی

امروزه با توجه به نیاز های زیادی که برای استفاده از توالت فرنگی داریم،از جمله مشکلات مفصلی و استخوانی چگونگی نصب و استفاده از توالت فرنگی را برای ما    حائز اهمیت کرده است.

از لحاظ ظاهری بین توالت فرنگی ها تفاوت های زیادی است اما عملکرد همه توالت فرنگی ها به صورت یکسان است که نصاب ها از حدود معینی پیروی می کنند که نصب این توالت ها را آسان می کند.

و همچنین استفاده از توالت فرنگی ها معمولا در منازل مسکونی، اداره جات، بیمارستان ها و… استفاده می شود

لوله کشی پردیس 

لوله‌کشی با هدف عبور سیالات در ساختمان صورت می‌گیرد که شامل آب و فاضلاب می‌شود.

لوله‌کشی، اعم از اینکه برای انتقال آب باشد یا برای خارج کردن فاضلاب از بنا، به دو روش «روکار» و «توکار» اجرا می‌شود. در ادامه با این دو روش آشنا می‌شویم.

البته لوله کشی‌های مربوط به آب و فاضلاب تفاوت‌هایی بنیادین دارند هر کدام نیاز به تخصصی ویژه دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. در ادامه به تفصیل به‌صورت جداگانه به لوله‌کشی‌های آب و فاضلاب خواهیم پرداخت.

نصب شیرآلات پردیس

بهترين روش نصب شيرآلات تماس با نصابی با تجربه و قابل اطمينان است، اما اگر لوازم مورد نياز برای نصب شير در دسترس شما باشد و همه چيز خوب پيش برود، نصب شيرآلات کار سختی نيست.

در اين مقاله، آموزش نصب شيرآلات

نصب وتعمیرکولرآبی

پس از خواندن این مقاله اگر مبتدی هم باشید، می‌توانید خودتان کولر را راه‌اندازی کنید. البته باید بدانید نصب کولر آبی کاری تخصصی است و نیاز به ابزار و مهارت دارد. در نتیجه اگر تجربه کافی ندارید بهتر است کار را به یک تکنسین ماهر بسپارید.

 

تخلیه چاه ارزان پردیس

تخلیه چاه غرب تهران|بازید ومشاوره رایگان09127208965|لایروبی|حفرچاه|حضور سریع|

همانطور که از اسمش معلوم است به معنای خالی کردن چاه از هرگونه مواد زائد ، لجن ، جامدات و .. است که توسط پمپ های مکنده قوی انجام می شود. البته میزان گرفتگی چاه با اندازه ی ماشین رایطه ی مستقیم دارد که تشخیصش توسط افراد متخصص ما انجام میگیرد. وقتی چاه می گیرد آب بالا می زند و تمام مواد زائد بیرون می ریزد آن موقع دیگر وقتش است با تاسیسات ولوله بازکنی پردیس تماس بگیرید تا چاه را کاملا تخلیه کند و دیگر در مدت کوتاهی دوباره نیاز به چاه بازکن نداشته باشید.

نصب شیرآلات در پردیس .تعمیر شیرآلات .درآوردن اشیاء ازداخل لوله.تعمیرآبگرمکن/نصب زیرسینگ ظرفشویی/سرویس کولرآبی/چاه بازکن/نصب فلاش تانک /ترمیم لوله /تشخیص ترکیدگی لوله /